Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
    BLOGI | Radia Gdańsk

WRASZENIA. 
BLOG Włodka Raszkiewicza

blog_wlodek_raszkiewicz1
Nie jestem typowym radiowcem, wolę słuchać niż mówić. A teraz postanowiłem pisać... 


Wyprawa dookoła Bieguna Północnego.....
czwartek, 25 kwietnia 2013 20:39
biegun_dookola   Ja nie jestem żeglarzem, ale w tę historię wciągnął mnie Michał Kochańczyk i opowieść rzeczywiście pobudziła moją wobraźnię. Dzuękuję Michale:) 
      W czerwcu rusza polska żeglarska wyprawa dookoła Bieguna Północnego. Do tej pory udało się przepłynąć zimnymi wodami arktycznymi w jednym sezonie tylko dwa razy. Dokonali tego Rosjanie i Norwedzy. Tak właśnie. Opłynąć świat dookoła udało się wielu żeglarzom. Żegluga po ciepłych wodach to co prawda odwaga ale nie wyczyn. Tylko dwie ekipy zrobiły to w jednym sezonie przechodząc Przejście Północno Wschodnie i Przejście Północno-Zachodnie. Czy uda się Polakom na jachcie LADY DANA pod dowództwem kapitana Ryszarda Wojnowskiego? Trzymamy kciuki:)
     Ciekawa sprawa, bo doświadczony polski kapitan, w wieku lat 50+, pobiera nauki u żeglarza, który liczy sobie lat 28. Tyle właśnie ma Daniel Gawriłow.  Daniel Gawriłow, to już wybitny rosyjski żeglarz, kapitan jachtowy, który w 2010 roku dowodził na jachcie Piotr I  pierwszym udanym  opłynięciem wokół Bieguna Północnego w ciagu jednego sezonu.

Posłuchaj rozmowy o wyprawie:PS Michał Kochańczyk, znany chyba wszystkim gdański podróżnik, będzie załogantem na LADY DANA 44 
 
Polska zadaje szyku.....
środa, 24 kwietnia 2013 20:42
Polska_zadaje_szyku     Dziś o projekcie Muzeum Emigracji w Gdyni POLSKA ZADAJE SZYKU. Bardzo mi się podoba, jest świeży i kreatywny. Potrafi pobudzić wyobraźnię i najprościej rzecz ujmując ponieść. Oto jak o nim napisali organizatorzy: 
     "Projekt zaprezentuje wybitnych polskich emigrantów, którzy w latach 20. i 30. XX wieku zdobyli uznanie i rozpoczęli międzynarodową karierę w dziedzinie filmu, sztuk wizualnych, projektowania, mody i muzyki.
 
Magdalena Witkiewicz - "Szkoła żon"...
wtorek, 23 kwietnia 2013 20:59
 Magdalena_Witkiewicz       To nie książka. To jest tort. Gdańska autorka Magdalena Witkiewicz dzieliła się nim z koleżankami na „babskim wieczorku". Było co świętować. Jej „Szkoła żon", już po tygodniu od premiery, zajęła drugie miejsce wśród najlepiej sprzedających się książek w Empikach w kategorii literatura. Jako jedyny mężczyzna na kobiecy wieczorek został zaproszony dziennikarz Radia Gdańsk Włodzimierz Raszkiewicz czyli ja. Nie wiem czy to powód do dumy czy oznaka zniewieścienia:)
 
Sopotello - artyści opanowują rynek....
czwartek, 18 kwietnia 2013 22:01
sopotello_peace     Dzisiaj to właściwie laurka nie rozmowa. Jakieś dwa tygodnie temu wpadłem na facebookową stronę Sopotello i od razu ją polubiłem. Kolorowe obrazki i odleciane wpisy. Jak ten z dziewczyną poniżej z hasłem:

 "Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."
 
Polubiłem nie tylko stronę, ale przede wszystkim ideę Sopotello.
 
Ewelina Domańska - moja Compostela....
środa, 17 kwietnia 2013 19:53

Ewelina_Domanska_1      Od czasu do czasu każdy z nas ma chyba taką myśl, żeby rzucić to wszystko w... pi... i wyjechać w Bieszczady. Ona właśnie to robi, tylko z tą różnicą, że jedzie we wszystkie góry naraz. Nazywa się Ewelina Domańska, ma 28 lat i w maju wyrusza na samotną wyprawę po całych polskich górach. Niedawno jeszcze była aptekarką. Nie potrafiła wytrzymać w pracy, coś ją wewnętrze nosiło. Postanowiła poszukać siebie. Wyprawę nazwała "Górami Polski - moja Compostela".

 
Kapuczina - w realu trochę inna...
wtorek, 16 kwietnia 2013 21:58

 
kapuczna_popr1  
Na początku było zdziwienie. To naprawdę Ona? Rysy twarzy takie same jak na zdjęciach, ale taka drobna ta Kapuczina. Na fotografiach swoją osobowością wypełnia cały kadr i do tego wydaje się cokolwiek wyniosła. Na żywo stoi przede mną dość niepozora, ale za to bardzo sympatycznie się uśmiechając. Jeszcze nie wie czego można się spodziewać po nieznanym dziennikarzu. Z drugiej strony nie brakuje jej pewności, to bardzo energiczna, rezolutna i twórcza osobowość.

 
Grzegorz Gorczyca - medal z Moskwy....
czwartek, 11 kwietnia 2013 21:38

grzegorz_gorczyca     Koniec kropka... Właściwie powinienem przestać rozmawiać z naukowcami. Oglądam licznik odwiedzania strony i jestem przerażony. Posty w których rozmawiam z naukowcami mają mniej więcej o połowę mniejszą oglądalność od wszystkich pozostałych. Kurna jego blaszka, a mnie ciągnie do tego świata i to bardzo.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 32
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Włodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Włodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.