Brak danych
    BLOGI | Radia Gdańsk

WRASZENIA. 
BLOG Włodka Raszkiewicza

blog_wlodek_raszkiewicz1
Nie jestem typowym radiowcem, wolę słuchać niż mówić. A teraz postanowiłem pisać... 


Jarek Kowal - daj piątala na Kowala....
poniedziałek, 25 lutego 2013 20:42
Jarek_Kowal      Jarek Kowal mój sąsiad z Nowego Portu atakuje:))) Jak taka kraina łagodności jaką niewątpliwie jest ten raczej refleksyjny i spokojny niż napastliwy jegomość może atakować? Napisał książkę "Zły człowiek". Jarek pracował i pracuje w tzw. kulturze muzycznej, sprowadzał zespoły do Klubu Ucho, przygotowaywał Festiwal Globaltica, prowadził nawet agencję koncertową. Jednym słowem otarł się i to dość mocno o miejscowy świat show biznesu.
      Napisał o swoich doświadczeniach, przemyśleniach i refleksjach książkę jak twierdzi multibiograficzną. Teraz ma problem bo na wydanie potrzeba grosza. Jarek, mistrz improwizacji, stworzył projekt na stronie polakpotrafi.pl i internautów zachęca do finansowego wsparcia pomysłu.zy-czowiek-poziom Wśród znajomych i nieznajomych propaguje swój projekt i daje nadzieję na skandal, pikantny opis światka rockowego od kuchni.
      Wiadoma sprawa, ktoś ma talent i pięknie brzmi, ale prywatnie jest nie do zniesienia i odwrotnie, ktoś do rany przyłóż nie nadaje się do słuchania na scenie.
      Coś mi się wydaje jednak, że skandalu nie będzie, będzie za to książka - spełnienie marzeń kogoś wartego polubienia. Kowal ma za dobrą duszę żeby wozić się na skandalu.
       "Daj piątala na Kowala" mamy akcję, a ja jestem bardzo za, bo co to znaczy piątal, za którego zresztą inwestor dostanie wydanie w formie elektronicznej, a za większy wkład wydanie papierowe, żeby sprawdzić czy Kowal ma talent do pisania, bo do wciągającego opowiadania ma. Potrafi gość wyczuć jak powiedzieć żeby było interesująco, a jednocześnie nie obraźliwie.

Posłuchaj rozmowy z Jarkiem Kowalem:Cała akcja odbywa się tutaj:
 http://polakpotrafi.pl/projekt/zly-czlowiek
 

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.