Brak danych
    BLOGI | Radia Gdańsk

WRASZENIA. 
BLOG Włodka Raszkiewicza

blog_wlodek_raszkiewicz1
Nie jestem typowym radiowcem, wolę słuchać niż mówić. A teraz postanowiłem pisać... 


Lucyna Bierut-Mazurek - misy i gongi...
środa, 06 marca 2013 23:22
lucyna_bierut    Kilka razy w życiu byłem na koncertach, sesjach tybetańskich mis i gongów. To zadziwiające, bo mało wierzę w uzdrawianie przez granie, ale za każdym rzem działało to na mnie kojąco. Wolę się do tego nie przyznawać ale rzeczywiście miałem wrażenie, że te dźwięki doprowadzają mnie zwykle rozedrganego do stanu dziwnej harmonii. Nie potrafię tego wyjaśnić czy to efekt placebo, sugestia, czy rzeczywista moc muzyki. Jakiej tam muzyki raczej dzwonienia i buczenia. Właściwie to powinno denerwować a jednak jest odwrotnie w tych dźwiękach przyjemnie się człowiek odnajduje.
    Zadziwia mnie to nieodmiennie i dlatego lubię spotykać się z kimś kto używa dźwięku do terapii. Dziś rozmowa z Lucyną Bierut - Mazurek osobą która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Zachwycająco ciepło opowiadała o świecie i ludziach, trochę pograła i wytłumaczyła co to są czakry i jak się pracuje z energią. Wierzyć, nie wierzyć... ale dobrze jest spotkać kogoś tak otwartego i życzliwego. Dziękuję za to spotkanie.

Posłuchaj rozmowy z Lucyną Bierut-Mazurek:  

PS Jeśli chcesz wiedzieć więcej o spotkaniach organizowanych przez mojego gościa w Sopocie to kliknij na stronę www.gwpuzdrowisko.pl  
 

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.