Brak danych
Zwodowano potężne muzyczne torpedy czyli The Shipyard na koncercie w Radiu Gdańsk
poniedziałek, 27 sierpnia 2012 10:14
THE_SHIPYARD_31Rafał Jurewicz, wokalista The Shipyard miał rację mówiąc na naszej antenie, że występ w Radiu Gdańsk zespołu, w którym śpiewa będą to: "charakterystyczny zimny bas, motoryczna perkusja, monumentalne gitary, czasem wściekłe i wokal od smutku po wrzask". Tak właśnie było! Grupa The Shipyard w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna zagrała z jednej strony surowo, z drugiej bardzo klimatycznie. Czuć było prąd pomiędzy zespołem a publicznością, która owacyjnie reagowała na każdą zagraną kompozycję. Właściwie było jak w dużym pokoju, u rodziny lub znajomych. "Czułem się jak na dobrej domówce" - powiedział po koncercie gitarzysta Michał Miegoń. Cieszy dodatkowo fakt, że debiutująca grupa (premiera płyty "We Will Sea" w piątek 31 sierpnia) zgromadziła w naszych gościnnych progach nadkomplet publiczności. Teraz zespół ma przed sobą koncerty w innych miejscach naszego kraju i promocję albumu. Jednak "to ta Metropolia jest najbardziej OK" - stwierdził Piotr Pawłowski, lider i basista The Shipyard.

To było siódme spotkanie z cyklu "Metropolia Jest Okey w Radiu Gdańsk". Dziękujemy za liczne przybycie do studia i obecność przed radioodbiornikami - Radio Gdańsk i Nadbałtyckie Centrum Kultury.    

Zespół zagrał w składzie:

Rafał Jurewicz - wokal
Michał Miegoń - gitara, bas, wokal
Piotr Pawłowski - bas, gitara
Filip Gałązka - perkusja

Setlista: 
1. Cigaretto
2. The Shipyard
3. Fire Like Desire
4. Free Fall
5. Downtown
6. Under The Apple Tree
7. Ja Myślę 
8. Music Is The Only Chance
9. Między Kobietą a Mężczyzną 

Poza anteną: 
10. Requiem
11. Teleportacja
12. Free Of Drugs

Mix na antenę: Maciej Bogusławski
Obsługa techniczna studia: Marek Iwanowski
Realizacja koncerty w studiu: Łukasz Dąbrowski - NCK
Światła: Marcin Świątek
NCK: Radek Jachimowicz
Zdjęcia: Michał Biliński
Produkcja i prowadzenie: Kamil Wicik

Poniżej fotorelacja Michała Bilińskiego: 
THE_SHIPYARD_1THE_SHIPYARD_2THE_SHIPYARD_3THE_SHIPYARD_4THE_SHIPYARD_5THE_SHIPYARD_7THE_SHIPYARD_9THE_SHIPYARD_10THE_SHIPYARD_11THE_SHIPYARD_12THE_SHIPYARD_13THE_SHIPYARD_15THE_SHIPYARD_6THE_SHIPYARD_8THE_SHIPYARD_14THE_SHIPYARD_20THE_SHIPYARD_25THE_SHIPYARD_28THE_SHIPYARD_16THE_SHIPYARD_17THE_SHIPYARD_18THE_SHIPYARD_19THE_SHIPYARD_21THE_SHIPYARD_22THE_SHIPYARD_23THE_SHIPYARD_24THE_SHIPYARD_26THE_SHIPYARD_27THE_SHIPYARD_29THE_SHIPYARD_35THE_SHIPYARD_34THE_SHIPYARD_32THE_SHIPYARD_30THE_SHIPYARD_33THE_SHIPYARD_42THE_SHIPYARD_44THE_SHIPYARD_37THE_SHIPYARD_38THE_SHIPYARD_39THE_SHIPYARD_41THE_SHIPYARD_40THE_SHIPYARD_43THE_SHIPYARD_45THE_SHIPYARD_46THE_SHIPYARD_47_copyTHE_SHIPYARD_48THE_SHIPYARD_50
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.