Brak danych
Loco Star LIVE w Radiu Gdańsk
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 12:44
Loco_Star_foto_promoLoco Star w cyklu"Metropolia Jest Okey w Radiu Gdańsk" już w najbliższą niedzielę. Grupa będzie promowała swój ostatni album "Shelter" oraz maxi singiel "TV Head".

Loco Star to grupa przyjaciół, którzy oprócz spotykania się pod byle pretekstem postanowili wspólnie występować na scenie. Zespół instnieje już 8 lat. Pierwsza płyta o tytule “Loco Star” ukazała się w 2004r.

Muzyka grupy zdobyła rzesze fanów dzięki licznym koncertom jak i klipowi do utworu “So light”. W tym okresie muzyka grupy oscylowała wokół synth i electro popu z odchyleniami w stronę drum’n'basu. Po 4 latach koncertowania zespół nagrał drugi album pt. “Herbs”, który trafił w gusta krytyków muzycznych stawiając zespół w czołówce twórców muzyki z pogranicza elektroniki.

 

Grupę można było zobaczyć na największych festiwalach w kraju jak i zagranicą, koncerty w Atenach czy w Wiedniu. Między występami ekipa spędzał czas na tworzeniu nowego materiału, remixowaniu takich artysów jak Hey czy Smolik oraz udziałach w wielu innych projektach muzycznych.

Po niecałych 4 latach od “Herbs” pojawiła się płyta "Shelter", która prezentuje jedyny w swoim rodzaju świat, który wciąga i nie chce wypuścić. Krążek pojawił się we wrześniu zeszłego roku pod skrzydłami wytwórni Kayax.


Zespół zagra w składzie:

Marsija – Voc
Tomek Ziętek – Voc,Trumpet, Kbds
Olo Walicki – Bass, Voc
U1 – Drums , Sampler, Voc
Paweł Nowicki – Wibrafon

Spot reklamowy:  
 

Loco Star w Studiu Koncertowym Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna w niedzielę (28 kwietnia) o 20:05.


Koncert będzie transmitowany w programie Młoda polska muzyka.


Organizatorzy: Radio Gdańsk i Nadbałtyckie Centrum Kultury.


Do usłyszenia!
Kamil Wicik
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, ťeby go zobaczyć.   

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.