Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
III Edycja Instytutowych Targów Mody
Sopot, 23 lutego 2013

thumb_modoweJuż po raz trzeci w sopockich kontenerach odbędzie się impreza dotycząca mody i stylu. Instytutowe Targi Mody to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć wyjątkowe ubrania oraz dodatki przygotowane przez trójmiejskich projektantów i artystów. Zapraszamy na wyjątkowy „fashion evening”! 23 lutego 2013 (sobota), godzina: 20:00. Sopockie kontenery, tor gokartowy Kartcenter, Sopot ul. 3 Maja 69 b (Sopot Wyścigi, naprzeciwko stacji SKM). Wstęp wolny!

Swoje kolekcje przedstawią znane i cenione projektantki Beata Mielewczyk i Irina Panicheva. Zobaczymy również handmade Oli Świtalskiej – OlivonOli. Na zakończenie stylizacje w wykonaniu By Agnesta i Vintage for Ever czyli krawatka damska w połączeniu z modern vintage.

Nad koordynacją pokazu czuwać będzie choreograf Marlena Ginter Activemodeling, Karolina Staroniewicz wykona makijaże a Trendy Hair Fashion zadba o fryzury modelek.

Po pokazie zapraszamy na spotkanie z projektantkami i ich twórczością. Będzie można przyjrzeć się z bliska każdej kolekcji a także przymierzyć poszczególne kreacje. Projektantki uszczkną odrobinę tajemnicy i chętnie odpowiedzą na Panstwa pytania.

Zrobimy wszystko by czas spędzony u nas był w pierwszej kolejności czasem przyjemnym. Instytutowe Targi Mody to nie tylko bowiem pokaz mody, ale równie ważna towarzyska atmosfera, którą stworzymy wspólnie z projektantami – mówi Marta Woźniak, organizatorka wydarzenia - Ponadto w naszej autorskiej kuchni na gości czekać będzie wiele niespodzianek kulinarnych. Oczywiście do oglądania ubraniowych perełek zapraszamy zarówno panie, jak i panów – dodaje.

Instytut Spraw Wszelakich w Sopocie - nowy przystanek na kulturalnej mapie Trójmiasta. Miejsce szczególne, które łączy w sobie autorską kuchnię oraz nietypową, bo zbudowaną z przeszklonych kontenerów, przestrzeń dla działań artystycznych. Industrialne wnętrze to idealne tło dla wystaw miejskich twórców, a także niezwykłe otoczenie dla koncertów, pokazów filmów czy nocy spędzonych w towarzystwie DJ-skich kolektywów.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama