Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
Festiwal TataFest
Rumia, 23 marca 2013

thumb_tatafestJak tata z małym dzieckiem mogą spędzić wolny czas? Idą na spacer, basen, potem znowu na spacer, a kiedy jest ciepło na plac zabaw.Monotonii czasu spędzanego przez  tatów z dziećmi mówimy stanowcze „nie” – deklarują Organizatorzy Festiwalu TataFest, który odbędzie się 23 marca br. w Hotelu Faltom w Rumi. Festiwal jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Etat Tata. Lubię to!”, która promuje postawy ojców angażujących się w opiekę i wychowywanie swoich dzieci. Więcej informacji na stronie www.etattata.pl. Festiwal TataFest, 23 marca 2013 r., godz. 9.30-16.30, Hotel Faltom w Rumi, ul. Grunwaldzka 7

-  Obserwując  środowisko tatów małych dzieci, doszliśmy do wniosku, że brakuje oferty kierowanej do tej grupy – mówi Dorota Sarlej z firmy Koncept, Lidera projektu „Tata jak Mama – ogólnopolskiej kampanii informacyjnej na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

- Zatem w projekcie przewidzieliśmy Festiwal TataFest, na który zapraszamy ojców z dziećmi w wieku 0 -7 lat do Hotelu Faltom w Rumi – mówi Dorota Sarlej. Każdy tata  ma do wyboru cztery bezpłatne zajęcia spośród ponad 40 różnych propozycji –  judo, gra w piłkę, zajęcia ruchowe, ale też warsztaty kulinarne, muzyczne, literacko-teatralne. Wszystkie zajęcia, dostosowane do wieku dzieci, przygotowują profesjonaliści z wieloletnią praktyką. Na uczestników czeka kurs z robotyki, nauka francuskiego dla maluszków, zabawy edukacyjne, ogólnorozwojowe i ruchowe. Porad będą udzielali psychologowie, lekarze, ratownicy medyczni, eksperci ds. prawa pracy. Z pewnością dużym zainteresowaniem będą cieszyły się konsultacje oraz porady medyczne a także nauka rozpoznania zagrożenia i wezwania pomocy, co może już zrobić nawet małe dziecko.

Poza warsztatami Organizatorzy przygotowali inne atrakcje dla tatów i dzieci, konkursy, spotkania ze znanymi osobistościami.

A mama...? Mama w tym czasie może skorzystać z wolnego czasu, zająć się sobą.  Mamy często obawiają się, jak tata poradzi sobie sam z dzieckiem. Tymczasem Organizatorzy zachęcają mamy, by zaufały mężom, partnerom, oddając dzieci pod ich równie dobrą i ważną opiekę, a same, dla odmiany, zrobiły coś tylko dla siebie.

Każdy uczestnik TataFest otrzyma bezpłatną kartę rabatową „Mozaika Rodzinna”, która uprawnia do zniżek na produkty i usługi atrakcyjne dla rodziców małych dzieci.

Rezerwacja warsztatów do 17 marca br. przez formularz dostępny na stronie www.etattata.pl. Tam także rozkład wszystkich zajęć Festiwalu TataFest.

Liczba miejsc jest ograniczona.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama