Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
The Fruitcakes, premierowo w Instytucie
Sopot, 8 marca 2013

thumb_FruitThe Fruitcakes to młody, międzynarodowy zespół z Trójmiasta, w swoich kompozycjach głoszący zamiłowanie do starego, rasowego rock'n'rolla, karkołomnych harmonii wokalnych oraz prostych, ładnych melodii. Mimo bogatego doświadczenia scenicznego, to właśnie w sopockim Instytucie Spraw Wszelakich The Fruitcakes zadebiutują w nowym składzie i zagrają swój premierowy materiał. 8 marca 2013 (piątek), godzina: 20:00, Sopockie kontenery, tor gokartowy Kartcenter, Sopot ul. 3 Maja 69 b (Sopot Wyścigi, naprzeciwko stacji SKM)

Koncerty The Fruitcakes najczęściej przeobrażają się w wielogodzinny, niekontrolowany rock'n'roll jam, na który składają się zarówno własne piosenki, jak i „pojedynczych, muzyczne grudki złota” w postaci nie zawsze znanych i popularnych utworów z lat 50. i 60. Członkowie The Fruitcakes brali udział m.in. w trasie koncertowej Tymona Tymańskiego „Songs for George”, poświęconej pamięci George'a Harrisona. Regularnie pojawiali się również na deskach nieodżałowanej sopockiej Papryki, by w środowe noce dawać niestrudzonym fanom muzyki odrobinę radochy. W kontenerach wystąpią w nowym składzie: Kuba Zwolan – wokal i gitara; Lukas Tymanski - perkusja, wokal; Lukas Sasko - gitara, efx; Przem Bartoś – gitara basowa, wokal oraz Tomek Ziętek – wokal i gitara.

- Piątkowy koncert w Instytucie Spraw Wszelakich będzie miał szczególny wymiar, gdyż zaprezentujemy się w zupełnie nowym, pięcioosobowym składzie i zagramy premierowy materiał, na który złożą się nasze zespołowe kompozycje oraz zbiór piosenek Beatlesów, Boba Dylana etc., czyli klimatów, w których odnajdujemy się najlepiej. Harmonie wokalne, ładne melodie, piosenkowość - tego możecie się spodziewać z pewnością – mówi Kuba Zwolan, wokalista i gitarzysta zespołu.

Instytut Spraw Wszelakich w Sopocie - nowy przystanek na kulturalnej mapie Trójmiasta. Miejsce szczególne z nietypową, bo zbudowaną z przeszklonych kontenerów, przestrzenią dla działań artystycznych. Industrialne wnętrze to idealne tło dla wystaw miejskich twórców, a także niezwykłe otoczenie dla koncertów, pokazów filmów czy nocy spędzonych w towarzystwie DJ-skich kolektywów.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama