Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
Świat klocków w Centrum Handlowym Osowa
Gdańsk, 9 marca 2013

thumb_godziny_dla_rodzinyWykonane są przeważnie z drewna lub plastiku, a połączone ze sobą dają niesamowity efekt i mnóstwo radości. Klocki – relikt przeszłości czy ponadczasowa zabawka? Już 9 marca 2013 roku w godzinach od 13.00 do 17.00 gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprasza wszystkich do niezapomnianego „Świata klocków”. To doskonała okazja do wspólnej zabawy z własnymi dziećmi oraz podróży w czasie – do dzieciństwa. W najbliższą sobotę Centrum Handlowe Osowa zagwarantuje moc atrakcji dla miłośników klocków. W programie przewidziano m.in. turnieje samochodowe na torach wykonanych z klocków, w których udział wziąć mogą dzieci i dorośli oraz wspólne tworzenie wspaniałych budowli, w tym wielkiego napisu „OSOWA”. Dodatkowo, goście CH Osowa będą mogli sprawdzić się w licznych konkursach i quizach. To doskonała okazja do wspólnej rodzinnej zabawy oraz szansa na wygranie atrakcyjnego upominku. 

’Świat klocków’ to kolejny etap naszej podróży dookoła świata z CH Osowa, nawiązujący do Danii – stolicy klocków LEGO. Tym razem będzie to ukłon w stronę naszych najmłodszych klientów – najwierniejszych fanów klocków. Już w najbliższą sobotę 9 marca razem postaramy się zbudować ogromny napis ‘OSOWA’ oraz wspaniałe budowle, dzięki którym udowodnimy, że klocki to doskonałe narzędzie do rozwoju kreatywności i umiejętności manualnych dzieci. Zapraszam wszystkich na kolejne wydarzenie zaplanowane w ramach akcji „Godziny dla Rodziny” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

A już za miesiąc – 13 kwietnia – Centrum Handlowe Osowa przemieni się w plan filmowy rodem z Bollywood. Kolorowe stroje, nastrojowa muzyka, tradycyjne tańce i mnóstwo zabawy to tylko namiastka tego, co czeka nas już przy następnym przystanku w podróży dookoła świata.

Poniżej prezentujemy program eventu „Świat klocków”:

13.00 – początek imprezy, omówienie programu

13.10 – rozpoczęcie turnieju samochodowego na torze „klockowym”

13.30 – prezentacja i wspólna budowa zestawów klocków Cobi

13.50 – animacja Wielkimi klockami

14.05 – konkurs wiedzowy o klockach i nie tylko

14.15 – kolejna część turnieju samochodowego na torze „klockowym”

14.35 – budowa napisu „Osowa” z klocków cz.1

14.50 – animacja Wielkimi klockami

15.05 – krótka przerwa reklamowo – promocyjna

15.15 – kolejna część turnieju samochodowego na torze „klockowym”

15.35 – prezentacja i wspólna budowa zestawów klocków Cobi

15.55 – animacja Wielkimi klockami

16.10 – konkurs wiedzowy o klockach i nie tylko

16.20 – budowa napisu „Osowa” z klocków cz.2

16.35 – prezentacja i wspólna budowa zestawów klocków Cobi

16.50 – finalna część turnieju samochodowego na torze „klockowym”

17.00 – zakończenie eventu

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama