Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
Stacja emigracja
Gdynia, 11 kwietnia 2013

thumb_Stacja_Emigracja_kwiecien_netJak powstają „twarze” najbardziej pożądanych samochodów świata? Czym jest dobry design i jak polskie kombinowanie przekłada się na światową innowację projektową? Do rozmowy o designie i karierze polskiego projektanta zagranicą Muzeum Emigracji zaprosiło jednego z najznakomitszych polskich jak i światowych projektantów – Janusza Kaniewskiego. Spotkanie – otwarte dla wszystkich fanów designu i motoryzacji – odbędzie się 11 kwietnia o godz. 18.00 w PPNT w Gdyni.

Na spotkaniu z Muzeum Emigracji Janusz Kaniewski opowie o swoich doświadczeniach w pracy zawodowej zagranicą i funkcjonowaniu na światowym rynku projektowania.Rozmowę na temat projektów Kaniewskiego, inspiracji artystycznych i kondycji polskiego designu oraz międzynarodowej mobilności zawodowej twórców poprowadzi Hubert Bilewicz, historyk sztuki związany z gdańską Akademią Sztuk Pięknych i Uniwersytetem Gdańskim, specjalizujący się w tematyce polskiej sztuki użytkowej i designu w XX wieku. Spotkanie odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, w nowo otwartym budynku Wystawienniczo-Konferencyjnym.

Janusz Kaniewski to  jeden z najbardziej znanych polskich projektantów młodego pokolenia, który z powodzeniem działa na krajowym i światowym rynku. Jest wykładowcą Istituto Europeo di Design w Turynie i Royal College w Londynie. Karierę rozpoczynał we Włoszech w słynnej pracowni projektowania samochodów Pininfarina. Współpracował m.in. z Fiatem, Ferrari, Lancią. Po powrocie do Polski założył studio projektowe Kaniewski Haute Design, które świadczy usługi projektowe dla dużych marek takich jak Orlen, Koło, ale pracuje również dla klientów indywidualnych, tworząc meble i wnętrza. Jest twórcą Związany jest również z festiwalem Gdynia Design Days, którego był kuratorem w 2012 r. wstęp wolny, więcej informacji: www.muzeumemigracji.pl oraz facebook

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama