Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
Kraina Bollywood w Centrum Handlowym Osowa
Gdańsk, 13 kwietnia 2013

thumb_godziny_dla_rodzinyCzy chcielibyście znaleźć się na planie filmowym indyjskiego megahitu „Czasem Słońce, Czasem Deszcz”? Jeśli tak, zapraszamy już 13 kwietnia do Centrum Handlowego Osowa w Gdańsku, które przemieni się w bollywoodzki plan filmowy. Kolorowe stroje, nastrojowa muzyka, tradycyjne tańce i mnóstwo zabawy to tylko namiastka tego, co czeka nas już w najbliższą sobotę w godzinach 13.00-17.00 w CH Osowa.

Indie i bollywoodzki przemysł filmowy to kolejny już przystanek w podróży dookoła świata organizowanej przez Centrum Handlowe Osowa w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”. W sobotę 13 kwietnia w godzinach od 13.00 do 17.00 gdańska galeria przemieni się w plan filmowy z Klientami w roli głównych bohaterów filmu. Do dyspozycji gości będzie kącik z kolorowymi strojami w stylu indyjskim oraz unikatową biżuterią, a każda chętna osoba zostanie odpowiednio ucharakteryzowana oraz wystylizowana przez wizażystkę i stylistkę.

Ważną częścią całego wydarzenia będzie prezentacja tradycyjnych tańców indyjskich połączona z warsztatami tanecznymi dla Klientów Centrum Handlowego Osowa. Wspólnie ze scenarzystami powstanie także film wzorowany na bollywodzkich produkcjach, w którym zagrają uczestnicy sobotniego spotkania.

„Tradycja pielęgnowana przez lata oraz niesamowite bogactwo kultury to podstawa Indii. Już 13 kwietnia zapraszamy Państwa do bajecznego świata Bollywood, w którym panują kolorowe stroje, nastrojowa muzyka oraz dynamiczne tańce. Każdy, kto odwiedzi w najbliższą sobotę naszą galerię będzie mógł stać się jednym z głównych bohaterów filmu, jaki planujemy nakręcić w Centrum Handlowym Osowa. To doskonała okazja do poznania z bliska kultury indyjskiej oraz udziału w warsztatach filmowych. Serdecznie zapraszam wszystkich na kolejny przystanek w naszej podróży dookoła świata” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Kolejny etap podróży dookoła świata z Centrum Handlowym Osowa to Kraj Kwitnącej Wiśni – Japonia. Już w maju wszystkim Klientom CH Osowa zaprezentowane zostaną japońskie sztuki walki – w tym karate, judo, sumo oraz aikido, a miłośnicy folkloru będą mogli uczestniczyć w festiwalu ręcznie robionych lampionów i wachlarzy.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” w 2013 roku objęły: Radio Gdańsk, portale Gogaga.pl, Osowa24.pl i Pomorski.info oraz Expressy.

Poniżej prezentujemy program eventu „Osowa Bollywood”:

13.00-13.05 – krótkie wprowadzenie na temat sztuki filmowej Bollywood

13.05-14.45 – goście Centrum korzystają z usług wizażystki, która wykonuje makijaż filmowy i tradycyjne wzory henną, oraz z zasobów przygotowanej kolekcji strojów, akcesoriów i biżuterii w stylu Bollywood pod okiem stylistki

15.00-16.00 – warsztaty tańca Bollywood dla gości Centrum prowadzone przez profesjonalną instruktorkę

16.00-16.50 – kręcenie przez reżysera filmu Bollywood - układu choreograficznego prezentowanego przez uczestników warsztatów

16.50-17.00 – podziękowanie za udział i wręczenie nagród filmowych uczestnikom warsztatów

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, liczne butiki i punkty usługowe oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama