Brak danych
Kaszubskie RG
Blog
Reklama
Abonament RTV
Abonament RTV
    RADIO GDAŃSK | Pomorze biega
k00027990_505

Promujemy bieganie i aktywny odpoczynek! Weż udział w cyklu Pomorze Biega. Podczas każdej z imprez nagradzamy wszystkich biegaczy!
 
Pomorze Biega:


11 maja – Bieg Europejski Gdyni
18 maja – Kwidzyński Bieg Papiernika
26 maja – Bieg Tura w Człuchowie
22 czerwca – Nocny Bieg Świętojański w Gdyni
27 lipca – Bieg Uliczny Św. Jakuba
7 września – Bieg Westerplatte Gdańsk
5 października – Bieg Kociewski z Polpharmą
11 listopada – Jesienny Bieg Niepodległości w Gdyni

baner-internet1_sklep_505Biegaj z parkrun Polska
czwartek, 21 lutego 2013 13:19

parkrunPomimo wciąż panującej zimy ostatnie edycje parkrun zgromadziły prawie 150 uczestników, z których 36 stanęło na starcie po raz pierwszy. Jak widać zima mobilizuje, czego potwierdzeniem może być 36 nowych rekordów indywidualnych, ustanowionych w ostatnią sobotę w ramach parkrun.

 

Łącznie w 122 edycjach parkrun w Trójmieście, wzięło do tej pory udział 4 548 osób, a dystans pokonany przez uczestników to 22 740 km.

 

W ramach parkrun Polska mamy również pierwszego uczestnika, który ukończył 50 biegów i stał się członkiem klubu parkrun 50. Krzysztof Klawikowski, uczestnik parkrun Gdańsk otrzymał specjalną koszulkę klubową.

 

Wszystkich którzy chcą aktywnie rozpocząć weekend, zapraszamy do udziału w najbliższych edycjach parkrun, które odbędą się jak zwykle w sobotę o godz. 9:00 na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni oraz w Parku Reagana w Gdańsku.

 

Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie www.parkrun.pl wydrukować nadany kod uczestnika i przynieść go ze sobą na bieg.

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama