Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
Brak danych
                                                            lista sportu
Pogoń wygrała z Koroną
piątek, 26 kwietnia 2013 17:47
Pogoń Szczecin pokonała 2 do 1 Koronę Kielce na inaugurację 24 kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 4 minucie po bramce Piotra Malarczyka prowadzili 1-0. W 28 wyrównał Hernani. Brazylijczyk trafił także minute przed końcem pierwszej połowy.

Słaby występ Polaków na ME w judo
piątek, 26 kwietnia 2013 17:46
Nie popisali się polscy judocy podczas drugiego dnia mistrzostw Europy w Budapeszcie. Wszyscy nasi reprezentanci w tym gronie Karolina Tałach z AWFiS Gdańsk odpadli już w eliminacjach.

Świderski trenerem ZAKSY
piątek, 26 kwietnia 2013 17:45
Sebastian Świderski został nowym trenerem siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Były reprezentant Polski na stanowisku pierwszego szkoleniowca zastąpił byłego selekcjonera naszej kadry Daniela Castellaniego. Wcześniej był asystentem Argentyńczyka.

Hodge MVP. Tomaszek odchodzi ze Słupska
piątek, 26 kwietnia 2013 17:43
Walter Hodge po raz drugi z rzędu MVP sezonu zasadniczego Tauron Basket Ligi. Portorykański rozgrywający Stelmetu Zielona Góra głosami trenerów ekstraklasowych drużyn został wybrany najbardziej wartościowym koszykarzem.

Janowski najlepszy w Złotym Kasku
piątek, 26 kwietnia 2013 07:13

Maciej Janowski (Unia Tarnów) wygrał w Rawiczu finał Złotego Kasku, który był jednocześnie eliminacją krajową do przyszłorocznego cyklu żużlowej Grand Prix. Drugi był Adrian Miedziński (Unibax Toruń), a trzeci - Jarosław Hampel (Stelmet Falubaz Zielona Góra).

Lewandowski zostaje, Piszczek nie zagra
piątek, 26 kwietnia 2013 07:10
Robert Lewandowski zostanie w Dortmundzie na kolejny sezon - takie przekonanie wyraził trener Borussi - Juergen Klopp. Kontrakt polskiego napastnika obowiązuje do czerwca przyszłego roku.

Siatkarze Lotosu Trefl mistrzami
piątek, 26 kwietnia 2013 06:53
Siatkarze Lotosu Trefl Gdańsk wywalczyli mistrzostwo Młodej Ligi. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe SMS PZPS Spała 3:1 (29:27, 25:21, 15:25, 25:22) a całą finałową rywalizację wygrali 2-1.

Chelsea blisko finału LE
piątek, 26 kwietnia 2013 06:41
Piłkarze Chelsea wygrali w Bazylei i są blisko awansu do finału Ligi Europy. W Stambule Fenerbahce wygrał z Benficą Lizbona.

Ruszył konkurs na imię dla maskotki HMŚ w Lekkoatletyce Sopot 2014
czwartek, 25 kwietnia 2013 08:49
Mascote_SOPOT2014_yellow1Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. W pierwszym będą zbierane wszystkie propozycje nazwy maskotki, w drugim komisja konkursowa przedstawi trzy wybrane propozycje nazwy dla maskotki Mistrzostw, które następnie zostaną poddane pod głosowanie drogą internetową na stronie www.sopot2014.com

Arka przełamała się w meczu z Polonią
czwartek, 25 kwietnia 2013 07:42
IMG_7771_copyPo serii niepowodzeń przełamali się piłkarze pierwszoligowej Arki Gdynia, którzy w meczu 25 kolejki pokonali outsidera zaplecza ekstraklasy Polonię Bytom. Dla gospodarzy trafiali Marcin Radzewicz 43 min, Mateusz Szwoch 55 min  i Janusz Surdykowski 62 min.

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»