Brak danych
                                                            lista sportu
Ruszył konkurs na imię dla maskotki HMŚ w Lekkoatletyce Sopot 2014
czwartek, 25 kwietnia 2013 08:49
Mascote_SOPOT2014_yellow1Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. W pierwszym będą zbierane wszystkie propozycje nazwy maskotki, w drugim komisja konkursowa przedstawi trzy wybrane propozycje nazwy dla maskotki Mistrzostw, które następnie zostaną poddane pod głosowanie drogą internetową na stronie www.sopot2014.com

Na autora nazwy wybranej przez internautów czeka nagroda w postaci karnetu na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w dniach 7-9 marca 2014 r.

Nazwę maskotki Mistrzostw oraz wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 30.05.2013 r. podczas zawodów lekkoatletycznych "Tyczka na Molo" w Sopocie z udziałem m.in. Anny Rogowskiej.

Propozycję na nazwę maskotki można zgłaszać do 13.05.2013r. do godziny 14:00

- pocztą elektroniczną przesyłając skan Karty Zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, ťeby go zobaczyć.

- pocztą tradycyjną - wysyłając Kartę Zgłoszenia listownie na adres Lokalnego Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw: ul. Plac Dwóch Miast 1, 81-731 Sopot, z dopiskiem ,,Konkurs na nazwę maskotki IAAF Halowe Mistrzostwa Świata SOPOT 2014".

Pełen regulamin oraz Karta Zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Mistrzostw: www.sopot2014.com.
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.