Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
                                                                       lista wydarzeń
Finał Pól Nadziei na Pomorzu
niedziela, 21 kwietnia 2013 12:09

pola1pola_asiaFinał Pól Nadziei na Pomorzu. W akcję włączają się tysiące wolontariuszy: młodzież i studenci, sportowcy, aktorzy, muzycy, samorządowcy, biznesmeni, dziennikarze i ludzie kultury oraz wiele innych osób.Ponad trzy tysiące osób jest pod opieką pomorskich hospicjów. To dla nich dziś zbieramy pieniądze. W całym województwie odbywa się finał Pól Nadziei. Do akcji włączyło się tysiące wolontariuszy. W żółtych koszulkach, z puszkami i z żonkilami w rękach można ich spotkać również na ulicach Gdańska. To głównie młodzież z gdańskich szkół, ale z pomocą przybyli też wolontariusze z innych miast. Część z nich wielokrotnie odwiedzała hospicja i wiedzą, jak ogromnego wsparcia potrzebują przebywający tam chorzy.
Na Długim Targu w Gdańsku z okazji Pól Nadziei przygotowano mnóstwo atrakcji, między innymi koncerty i pokazy sportowe. Impreza potrwa do 19:00.

 

aktualizacja 09:10

Już po raz drugi przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie przez hospicja z Gdańska, Sopotu, Gdyni i Pucka. Zbierane są pieniądze na działalność tych ośrodków. Imprezy z tej okazji między innymi odbywać się będą od 11:30 do 18:00 na Długim Targu w Gdańsku. W programie na przykład Korowód Pól Nadziei. O 11:30 barwny pochód ruszy sprzed Złotej Bramy i dojdzie pod Fontannę Neptuna, gdzie wykonane zostanie pamiątkowe zdjęcie. Będą też występy cheerleaderek i zespołów hip-hopowych. O 13:30 oficjalne otwarcie Wielkiego Finału Pól Nadziei na Pomorzu. Później w programie show w wykonaniu siatkarzy Trefla Sopot, wyścig Smoczych Łodzi na Motławie czy koncert szantowy. W Sopocie natomiast o 11:00 żonkilowy pochód przejdzie od kościoła Świętego Jerzego, ulicą Bohaterów Monte Cassino na molo, gdzie zaplanowano czterogodzinny piknik. W Gdyni akcja trwać będzie od 11:00 do 15:00 na Skwerze Arki Gdynia i Skwerze Kościuszki.  (rg)

pola2pola5pola1_copypola3

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Włodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.
Włodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.