Brak danych
Adopcje zwierząt

Kiedyś miały własny dom, ciepły kąt i miskę pełną jedzenia. Dziś muszą zmagać się przede wszystkim z samotnością. Zwierzaki w schroniskach. Wśród nich są jednak i takie, które z izolacją zupełnie sobie nie radzą.


chip_head

Sprawdź listę gabinetów, w których bezpłatnie zostanie oznakowany Twój piesek: Kliknij tu

Wspólnie z gdańskim schroniskiem Promyk oraz  fundacją Irasiad-zagubionym, chcemy im pomóc w znalezieniu nowego domu. Tu prezentujemy psy i koty, które potrzebują pilnej adopcji. Liczymy na to, że wśród nich odnajdą Państwo swoich nowych przyjaciół.
Gdyby się tak stało, prosimy o kontakt telefoniczny: 513-909-909, lub: irasiad-zagubionym.pl lub schroniskopromyk.plCiepłe czapki,kurtki i buty z podwójnymi wkładkami docieplającymi. I ciągle jest Wam zimno? Zima jest piękna, ale dla tych, który skazani są na nas ludzi, to przede wszystkim mróz, przed którym nie można uciec pod ciepły pled i przenikliwy wiatr,przed którym nie skryją się w przyjaznych, ludzkich ramionach. A może jednak?

Nie będzie lepszego momentu na wybór psiaka lub kota. Kiedy na termometrach jest 20 stopni mrozu, pomyślmy, czy w naszym domu nie znalazłoby się miejsce na małą miskę,a przy naszym boku wolny
fragment ciepłego koca?SwartSwart ma 2,5 roku.
Do schroniska trafił w lipcu zeszłego roku. Jego były ”cudowny” właściciel porzucił Swarta, przywiązując go do ławki na przystanku autobusowym. Psiak jest grzeczny, ułożony, niezwykle chętny do zabawy!AstroAstro to 6 miesięczny piesek. Do schroniska trafił w październiku zeszłego roku. Jest urodzonym szeryfem! Broni boksu jak nikt. Potrzebuje mądrego pana, który pokaże mu to i owo. A ponieważ Astro jest pojętnym psiakiem, szybko dostosuje się do nowego,wypragnionego domu!
GekoGeko jest niezwykłym 5-latkiem. To duży piesek, który potrzebuje przesterzeni, a schroniskowy boks jest dla niego zdecydowanie za
ciasny. Geko jest brdzo grzeczny, a jako 5latek, potrafi się zachować w różnych sytuacjach. W schronisku Promyk mieszka już rok, nie uważacie, że wystarczy?!
Mr_BrownMR. Brown to piesek, który ma pół roku. W Promyku szaleje od połowy grudnia. Start w życie, może mu nie wyszedł,ale szybko możemy to zmienić! Mr.Brown tylko czeka, żeby Was pokochać, a przy okazji podokazywać z Waszymi pociechami. Ten mróz jest dla niego nie do zniesienia...
Ami
do schroniska trafił jako 3 miesięczny szczeniak. Dziś ma już 11 miesięcy. Popatrzcie  na niego! To niezwykle sympatyczny psiak. Po okresie początkowej traumy, kiedy thumb_ami_1 był zamknięty w sobie i nieufny w stosunku do ludzi, teraz jest bardzo przyjacielski i otwarty.

Ten maluch będzie idealny nawet do niewielkiego mieszkania, gdzie wniesie ciepło i szczęście. Pies jest szczepiony na wszystkie choroby i kastrowany.Nero owczarek niemiecki. Do schroniska trafił trzy miesiące temu, prawdopodobnie zgubił się lub został porzucony w lesie. neroMa 6 lat, ale jest w znakomitej kondycji. Przyjacielski i otwarty na ludzi. Ogromnie lubi zabawy z człowiekiem.

"Kruszynka" pomimo swoich gabarytów chętnie wskoczyłaby na kolanka. W schronisku, jak każdemu psu tej rasy nie jest łatwo.

Jest bardzo zazdrosny o człowieka w stosunku do innych psów. Pies do towarzystwa, na pewno nie jako stróż przy budzie! 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.