Brak danych
Korki w okolicach estakady Kwiatkowskiego w Gdyni
środa, 24 kwietnia 2013 14:24
Zajrzyjmy na wstępnie na ulice Gdyni, a konkretnie na okolice estakady Kwiatkowskiego, gdzie jak zwykle jest gorąco, i nie do końca chodzi tylko o temperaturę. Trasa Kwiatkowskiego wolno idzie od wjazdu z Janka Wiśniewskiego do zjazdu na Morską. Sama Morska korkuje się od Chylońskiej do estakady. Do tego uwaga na Chylońską właśnie, gdzie gęsto jest od Puckiej do Owsianej. Nieopodal Gdyni mamy też korek na drodze dojazdowej do Chwaszczyna od strony obwodnicy. Jego długość to kilometr.

Nie odpuszcza nieprzyjemny korek w Sopocie na alei Niepodległości w kierunku Gdyni. Stoimy od zjazdu na Hipodrom do skrętu w ulicę Goyki, notabene zamkniętą z powodu remontu torów. Natomiast na głównej alei Sopotu utrudnienia są spowodowane przez zwężenie jezdni w okolicach Podjazdu, przypomnę - trwa tam wymiana chodnika.

W Gdańsku całkiem przyzwoicie. W centrum ruch niewielki, bez korków też na Słowackiego i Spacerowej. Lekko zatkana jest krzyżówka Piastowskiej i Grunwaldzkiej, to może być pokłosie wypadku na wysokości Beniowskiego, ale to jednak raczej boczna ulica, więc możliwe utrudnienia są raczej niewielkie.

 

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.