Brak danych
    BLOGI | Radia Gdańsk

NA FALI.
BLOG Włodzimierza Machnikowskiego

blog_wlodek_machnikowski1
Jak się człowiek nagada na antenie, to pisanie nabiera właściwości terapeutycznych, pozwala poukładać myśli, nabrać dystansu , wyciszyć emocje ...Na przełomie lat 80 i 90 zupełnie nie o sporcie układałem zdania na łamach "Gazety Wyborczej ". Potem przez prawie 10 lat miałem w Dzienniku Bałtyckim autorski cykl "Niedaleko od szosy".  Pojęcie "blogu" nie było wówczas znane. Przyszły nowe czasy i by sprostać nowym wyzwaniom, wracam do źródeł...
Wywiadówka : żużel 1!
wtorek, 18 grudnia 2012 11:34
Ostatnio wezwałem rodziców. Przyszli Zdunek i Terlecki. Powiedzieli. że za tych , co nie umieli zostać na drugi rok w tej samej klasie ( ekstraklasie), nie odpowiadają. Na razie mają problemy wychowawcze z młodymi. Krystian chce podwyżki kieszonkowego. Uczy się naprawdę dobrze, ale podobno przesadził. Niewykluczone, że skończy w internacie np. w Zielonej Górze.

Za ostatni rok  dla Wybrzeża oczywiście "pała z wykrzyknikiem".
Panowie zmarnowali pieniądze ( podobno nawet ponad 7 milionów złotych ) , ponad 300 punktów lidera ( czyli także m.in pieniądze, bo za jedną sztukę Pedersen inkasował ok. tysiąca euro). Zmarnował nam się kibic, który został w domu ( jakieś 10 tysięcy w przypadku gry o godną stawkę ( a więc też pieniądze , bo bilety zostały w kasie ). Stracono także sponsora, który woli łożyć na paliwo lotnicze dla górali - Kamila Stocha i kolegów, niż podrzucić cysternę pieniędzy na Długie Ogrody.

Stracono jeszcze coś, co akurat w żadnej walucie wyliczyć się nie da. Dobre imię, honor, przyzwoitość i zaufanie. Akcja z przejęciem akcji spółki, to zdecydowanie najpoważniejszy wypadek, jaki zdarzył się w tym roku w gdańskim żużlu. Rekonwalescencja może potrwać naprawdę długo.


Teraz potrzebuję troszkę czasu na rozegranie "Pick:n:rolla".
 

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.