Brak danych
    RADIO GDAŃSK | Polecamy
ZABAWA - zdobądź Kubek Radia Gdańsk
wtorek, 03 kwietnia 2012 12:00
kubekrg
W tym roku postanowiliśmy przygotować dla słuchaczy Radia Gdańsk wyjątkowy gadżet. Kubek Radia Gdańsk z limitowanej edycji 2012 na 2012 rok. Każdy jedyny w swoim rodzaju, bo ze własnym numerem. Kubek pełen mistrzowskich emocji z Pomorza. Już od 15 marca 2012 na antenie można usłyszeć spoty zapowiadający limitowaną edycję Kubków Radia Gdańsk. Zapraszamy do słuchania i do zabawy podczas której, będzie można zdobyć jeden z 2012 kubków.

Pierwszy krok:słuchać nas, drugi polubić Kubek Radia Gdańsk na Facebooku.

Przygotowaliśmy i inne zabawy. Informacje o nich poniżej. Bawcie się razem z nami!

KONKURS LITERACKI

Czas na konkurs na dzieło, dziełko literackie. Czekamy na wpisy na osi czasu na Facebooku Kubka Radia Gdańsk lub na maile Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, ťeby go zobaczyć. . Czas zamieszczania/przesłania prac 30.03 – 10.04. Z zamieszczonych utworów 11.04 jury wyłoni najciekawsze.

Trafią one na naszą oś czasu na Facebooku. Zapraszamy do zabawy. Na autorów najciekawszych prac czeka Kubek Radia Gdańsk z limitowanej edycji 2012 na 2012 rok. 
***

SYMPATYCZNE ZDJĘCIA Z KUBKAMI
Prześlij sympatyczne zdjęcia swojego kubka (wrzuć na facebooku na stronie Kubek Radia Gdańsk lub wyślij na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, ťeby go zobaczyć. )
Na zdjęcia czekamy do wyczerpania zapasów lub braku ciekawych pomysłów. Nagradzać będziemy wszystkie SYMPATYCZNE ZDJĘCIA Z KUBKAMI, które przypadną nam do gustu. Ocena oczywiście będzie subiektywna. Kubek będziemy przyznawać raz w tygodniu, zawsze w piątek. Do końca roku zostały 43 tygodnie, tak więc tyle właśnie kubków rozdamy. No chyba, że nie będzie SYMPATYCZNYCH ZDJĘĆ Z KUBKAMI. Ale w to nie wierzymy.
***


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.