Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
Wolny Przedział

Cała Polska, od maja
thumb_wolny_przedziaNa coś dobrego nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno”. Powyższa sentencja znakomicie wpisuje się w wydarzenie, jakim jest wydanie przez zespół Wolny Przedział debiutanckiej płyty „Śpiew to życie”. Płyta zawiera dwanaście nastrojowych i melodyjnych piosenek, które w swym brzmieniu i wyrazie często nawiązują do najlepszych wzorów piosenki literackiej. Wśród utworów Wolnego Przedziału są łatwo wpadające w ucho piosenki poetyckie, ballady, a także  fikuśne piosenki ze świata kabaretu. Na płycie „Śpiew to życie” ballada zręcznie przenika się z bossanovą i muzyką jazzową.  Piosenki Wolnego Przedziału malują świat wyszukanej delikatności i czułości, proponując słuchaczowi chwilę  na oddech, spokój i pomysł, jak złapać odrobinę dystansu do codzienności. Dobrze się tych piosenek słucha i dobrze się przy nich odpoczywa.

 
Pomorski Festiwal Poetycki
Pelplin, 4 - 5 czerwca 2013

XVIII Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St. Pasierba słada sie z trzech części; konkursowej, warsztatowej i koncertowej. W konkursie mogą wziąc udział reprezentacje szkół gimnazjalnych, pondgimnazjalnych i domów kultury. Impreza ma charakter ogólnopolski.
 
RIVERSIDE Koncert
Gdańsk, 21 kwietnia 2013

thumb_Riverside-20111Zapraszamy na koncert w ramach trasy promującej nowy album Riverside „Shrine Of New Generation Slaves”. Zespół wystąpi w niedzielę, w gdańskim klubie Parlament. "Shrine of New Generation Slaves" to piąty album studyjny grupy Riverside. Wydawnictwo ukazało się 18 stycznia 2013 roku w Polsce nakładem wytwórni muzycznej Mystic Production. Założeniem zespołu było nagrać inny materiał niż dotychczasowe, odchodząc od cięzkich metalowych riffów. Płyta została bardzo dobrze odebrana przez fanów, a jak kompozycje wypadają na żywo będzie można się przekonać w najbliższą niedzielę w Parlamencie. Jako support wystąpi polska formacja Maqama. RIVERSIDE, support: MAQAMA, 21 kwietnia 2013 r., Klub Parlament, Gdańsk, start: 19:30 (wstęp od 18.30)

 
JachtFilm 2013
Gdańsk, 20 - 22 kwietnia 2013

Przeglad Filmów Żeglarskich JachtFilm 2013, w auli kinowej Uniwersytetu Gdańskiego i premierowy pokaz filmu "Tabarly" w gdańskim kinie Neptun.

 
Mela Koteluk
Gdańsk, 20 kwietnia 2013

thumb_melaMela to utalentowana wokalistka o urzekająco ciepłej barwie głosu, a przy tym młodą autorką o zaskakująco dojrzałym, głębokim wejrzeniu w ludzkie emocje. Bajkową narracją i przestrzennym brzmieniem instrumentów buduje wciągający klimat swoich piosenek. Świadomie romansuje w nich z estetyką dream popu, łobuzersko puszczając oko do eklektycznych konwencji. Po doskonale przyjętym koncercie na Gdynia Rock Fescie MELA KOTELUK powraca 20 kwietnia w klubowej odsłonie do gdańskiego Parlamentu.

 
Trójmiejski Turniej Robotów
Gdańsk, 20 kwietnia 2013

thumb_skalpV edycja Trójmiejskiego Turnieju Robotów. Turniej wpisał się już na stałe w kalendarz miłośników robotyki z całej Polski pragnących sprawdzić swoje umiejętności konstruktorskie rywalizując w 9 różnych kategoriach. Jak magnes przyciąga rzesze widzów nie tylko wspaniała atmosfera rywalizacji ale również możliwość kontaktu z wieloma firmami prezentującymi swoją ofertę przez cały czas trwania zawodów. Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony społeczności akademickiej, uczniowskiej i branżowej, ale również jest wydarzeniem przyciągającym całe rodziny pragnące połączyć aktywny wypoczynek i edukację swoich pociech. Polietechnika Gdańska, Wydział ETI.


 
Targi ogrodnicze
Lubań, 20 - 21 kwietnia 2013

thumb_kwiecie_2013Dyrektor Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Gdańsku zaprasza na V Targi Ogrodnicze. W programie: kiermasz ogrodniczy, sprzęt do pielęgnacji ogrodów, doradztwo dla rolników, wesołe miasteczko i gastronomia. Lubań,  koło Kościerzyny, 20 - 21 kwietnia 2013 r., od 10.00 do 16.00.

 
AZSUG - Gwiazda Ruda Śląska
Gdańsk, 20 kwietnia 2013

thumb_AZSUG-GwiazdaFutsal to potocznie zwana piłka halowa - najbardziej dynamiczna i atrakcyjna odmiana piłki nożnej. W Polsce jest to dyscyplina rozwijająca się, mająca zaledwie kilkunastoletnią historię.O atrakcyjności futsalu świadczy przede wszystkim ilość bramek, które można zobaczyć w jednym meczu - nawet kilkanaście. Gdy dodamy do tego mnóstwo skutecznych zagrań, sztuczek technicznych i bramkarskich parad otrzymujmy znakomitą receptę na zastrzyk pozytywnych emocji. Od sezonu 2012/2013 swój zespół w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy (najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce) ma także Gdańsk. AZS UG znalazł się wśród takich ekip jak Wisła Kraków, GKS Tychy, Pogoń Szczecin czy Clearex Chorzów. Obecnie podopieczni trenera Michała Janiaka walczą w fazie Play-out o utrzymanie w najwyższej lidze i są liderami tabeli tej fazy. Najbliższe 2 spotkania rozegrane zostaną w Gdańsku na Hali AWFiS przy ul. K. Górskiego. Pierwsze z nich z Gwiazdą Ruda Śląska już w sobotę o godzinie 20:00 Chcesz poczuć smak futsalu? Przyjdź na mecz!

 
XVIII Festiwal Skoku o Tyczce
Gdynia, 20 kwietnia 2013

thumb_wejmanZarząd Klubu Lekkoatletycznego „Gdynia” zaprasza,  wspólnie z Gdyńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, na XVIII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana. Zawody odbędą się  w dniu 20.04.2013r. na hali lekkoatletycznej przy ul. Olimpijskiej w Gdyni,  pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka. Początek zawodów godz. 10:00. Jak co roku zawody dedykowane będą Walentemu Wejmanowi wybitnemu działaczowi i trenerowi gdyńskiej lekkiej atletyki, wychowawcy wielu doskonałych lekkoatletów, miedzy innymi  olimpijczyków Władysława Kozakiewicza oraz Jerzego Hewelta oraz wielu pięciometrowców w skoku o tyczce.

 
MIDNIGHT SHORTS krótkometrażowe kino kultowe
Gdańsk, 19 kwietnia 2013

Kino kultowe ma się dobrze! Ludzie-karaluchy nadal sprzątają w naszych domach (Cheap Extermination), geeki z branży IT mają fetysz broni (Man and the gun), prostytutki sprzedają groupony (Cherry on top), wysysacze mózgów straszą małe dzieci (Attack of the brain sucker), a to tylko przedsmak tego, co może Wam się śnić po tym seansie. Podobnie jak podczas legendarnych nowojorskich pokazów o północy, dokładnie o tej samej porze, w Waszym mieście będziemy „rozlewać krew”, świecić neonami i „zjadać” Wasze mózgi... Twórcy prezentowanych filmów nie mają za grosz szacunku do obowiązujących ram kina głównego nurtu, a co więcej doskonale nimi żonglują – ku własnej uciesze. Przywołują przede wszystkim magię dawnego kina niezależnego i buntowniczego, co idzie w parze z odpowiednią dawką humoru i zabawy. Program składa się z 7 filmów krótkometrażowych, czas projekcji to ok. 100 minut. Miejsce: Aula 1.43  Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 55  Gdańsk Oliwa. Wstęp 5pln,  osoby ucharakteryzowane na postaci z kina kultowego wchodzą za darmo!

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 118
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama