Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
    RADIO GDAŃSK | PATRONATY             ARCHIWUM PATRONATÓW
Między Niebem a Ziemią
Sopot, 25 maja
thumb_miedzy_niebem_a_ziemiFundacja Między Niebem a Ziemią ma zaszczyt zaprosić na urodzinowy koncert charytatywny, w którym wystąpią w duecie: Wojtek Mazolewski i Olo Walicki. Koncert odbędzie się 25 maja o godzinie 19.00 w MCKA Zatoka Sztuki w Sopocie, Aleja Franciszka Mamuszki 14. W trakcie koncertu odbędzie się licytacja rysunków dziecięcych stworzonych na tą okazję. Bilety do nabycia przed koncertem. Dochód z biletów oraz licytacji trafi do podopiecznych Fundacji. Celem imprezy jest zebranie funduszy dla podopiecznych Fundacji oraz szerzenie idei pomagania innym wśród artystów, prawników, świata biznesu i wszystkich, którzy chcą pomagać a nie wiedzą jak zacząć.

Spotkanie to także doskonały moment na integrację sympatyków Fundacji z jej podopiecznymi. Pierwsze urodziny Fundacji są pretekstem do tego, żeby opowiedzieć co udało się zrobić przez 12 miesięcy jej działalności oraz podziękować tym, którzy wspierając Fundację pomagają śmiertelnie i nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Obchody urodzin Fundacji odbywają się w Sopocie -w mieście nieprzypadkowym tutaj bowiem, w kafejce na Monciaku powstał pomysł na jej założenie. Tutaj także mieszkają jej pierwsi podopieczni. Impreza ma charakter zamknięty.

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację oraz jej sympatyków. Mocne wsparcie wydarzeniu udzieliła Zatoka Sztuki w Sopocie a artyści zgodzili się wystąpić charytatywnie.

Zaproszeni są przede wszystkim partnerzy, przyjaciele i darczyńcy Fundacji -przedstawiciele środowisk prawniczych i biznesu.

O Fundacji

Fundacja Między Niebem a Ziemią powstała w maju 2011 roku. Obecnie Fundacja opiekuje się 13
podopiecznymi - dziećmi z całej Polski. Siedziba Fundacji znajduje się we Wrocławiu a jej oddziały mieszczą się w Gdańsku, Warszawie oraz Gorzowie Wlkp.
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama