Brak danych
Kaszubskie RG
Blog
Reklama
Abonament RTV
Abonament RTV
sniadanie1OO

W Radiu Gdańsk w sobotnie ranki rozmawiamy o polityce, rynku pracy, prawach pracowniczych i tym co robią dla nas organizacje pozarządowe. W audycji Śniadanie w Radiu Gdańsk ścierają się ludzie o różnych poglądach a godzić ich próbuje prowadzący program Mariusz Nowaczyński.

Śniadanie w Radiu Gdańsk, soboty 9:00Wyrok ws. Grudnia '70 i dymisja ministra skarbu
sobota, 20 kwietnia 2013
W dyskusji udział wzięli: Dorota Arciszewska-Mielewczyk z PiS, Agnieszka Pomaska z PO, Marek Formela z SLD oraz Bodgan Dombrowski z PSL. W roli prowadzącego Mariusz Nowaczyński.

 
Trzecia rocznica katastrofy smoleńskiej i śmierć lady Thatcher
poniedziałek, 15 kwietnia 2013
Goścmi audycji byli: Piotr Bauć z Ruchu Palikota, Jerzy Budnik z Platformy Obywatelskiej, Andrzej Różański z Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Janusz Śniadek z Prawa i Sprawiedliwości. W roli prowadzącego Mariusz Nowaczyński.

 
Terminal naftowy w Gdańsku i zła sytuacja LOTu
sobota, 06 kwietnia 2013
Goścmi audycji byli: Małgorzata Ostrowska z SLD, Tadeusz Aziewicz z PO oraz Jarosław Sellin z PiS. W roli prowadzącego Mariusz Nowaczyński.

 
Kryzys na Półwyspie Koreańskim i sytuacja na Cyprze
sobota, 30 marca 2013
Goścmi audycji byli: Joanna Senyszyn z SLD, Jacek Kurski z Solidarnej Polski oraz Krzysztof Lisek z Platformy Obywatelskiej. W roli prowadzącego Mariusz Nowaczyński z Radia Gdańsk.

 
Klęska polskich piłkarzy i kryzys na Cyprze
sobota, 23 marca 2013
Gośćmi audycji byli: Andrzej Jaworski poseł Prawa i Sprawiedliwości, Kazimierz Kleina senator PO, Henryk Wojciechowski wiceprezydent Starogardu Gdańskiego oraz w roli prowadzącego Leszek Szmidtke z Radia Gdańsk.

 
Platforma Oburzonych i wybór nowego papieża
sobota, 16 marca 2013
Gośćmi audycji byli: Jerzy Borowczak- poseł PO, Krzysztof Dośla- szef Regionu Gdańskiego Solidarności, Marek Formela- przewodniczący SLD w Gdańsku i Antoni Szymański- członek Zespołu ds. rodziny Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu Polski. 
«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»

Strona 1 z 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama