Autopilot - sms dla kierowców 603 06 06 06 »
Widzisz wypadek, dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06. Uprzedź innych. »
Autopilot Radia Gdańsk, najlepszy nawigator. Podróż z nami to przyjemność. »
Kto słucha Radia Gdańsk, nie stoi w korkach. Dzwoń lub napisz sms 603 06 06 06 »
603 06 06 06 Powiedz nam o korku, my przekażemy to innym kierowcom. »
Podróżuj bezpiecznie. Z Radiem Gdańsk nie ma problemów na drodze. »
Włącz Autopilota, daj się poprowadzić. Sms 603 06 06 06. »
603 06 06 06 - Autopilot Radia Gdańsk - Z nami zawsze dotrzesz do celu. »
Brak danych
                                                            lista sportu
W jakim składzie z San Marino ?
wtorek, 26 marca 2013 17:07

Bez ryzyka, bez emocji i bez szans - twierdzą malkontenci. O pozycję w rankingu UEFA i lepsze losowanie w eliminacjach do EURO - sensu szukają pragmatycy. O 20.45 na Stadionie Narodowym Polska zagra z San Marino w ramach eeliminacji do mundialu 2014.

Nawet jak wygramy 7-0 to i tak będzie to wynik mniej efektowny wynik niż ten, który na wyjeździe w piątek osiągnęli Anglicy. Nawet jak dokopiemy amatorom z ostatniego - 207 miejsca w światowym rankingu 10-0 to też nic nadzwyczajnego, bo przecież taki wynik osiagnęliśmy przed czterema laty w Kielcach...

Posada trenera Waldemara Fornalika poważnie zagrożona i wynik meczu z San Marino niewiele w tym zakresie nie zmieni. Jeśli dokona wstrząsu, tzn , że nie miał dostatecznej wiedzy o swoich piłkarzach. Jeśli nie zmieni nic, to tak jakby nic nie robił...

Wiele wskazuje, że to jednak Celeban, a nie Salamon zastapi na środku obrony Wasilewskiego. Z lewej za Boenischa zagra Wawrzyniak. Piszczek i Glik zostaną , podobnie jak w środku pola Krychowiak i Błaszczykowski. Swą szansę otrzymają prawdopodobnie Mierzejewski i Grosicki. Jeśli Waldemar Fornalik wróci do źródeł, czyli taktyki 4-4-2, którą z dobrym skutkiem praktykował w Ruchu Chorzów, to obok Lewandowskiego zagra Teodorczyk bądź Milik. W bramce można poeksperymentować, bo San Marino od czterech lat nikomu nie strzeliło gola, ryzyko jest zatem niewielkie.

Prawdopodobny skład :
 
Boruc - Piszczek, Glik, Celeban (Salamon), Wawrzyniak - Błaszczykowski, Krychowiak, Mierzejewski (Obraniak) ,Grosicki - Lewandowski,  Teodorczyk (Polanski)

(R.Gd, Włodzimierz Machnikowski)

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Włodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Włodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.