Brak danych
                                                                       lista wydarzeń
Rodzina i przyjaciele wspominali Arkadiusza Rybickiego
środa, 10 kwietnia 2013 20:15
borusewicz"Brakuje nam Arama" tak mówili dziś ci, którzy spotkali się na gdańskim cmentarzu  Srebrzysko przy grobie Arkadiusza Rybickiego. Poseł Platformy Obywatelskiej zginął tragicznie w katastrofie smoleńskiej.

 

W trzecią rocznicę śmierci wspominali go m.in marszałek senatu Bogdan Borusewicz, koledzy i koleżanki z klubu parlamentarnego PO oraz rodzina i przyjaciele.

"Ten dzień jest zawsze bardzo trudny, wszystko powraca od nowa lecz życie toczy się dalej. Trzeba starać się iść najlepiej i iść do przodu" - mówiła żona Małgorzata Rybicka. Oprócz niej na cmentarz przyszli bracia Arama Mirosław i Sławomir.

 

Aram Rybicki był także kapitanem drużyny piłkarskiej więc żegnali go też koledzy z boiska z Ruchu Młodej Polski. Brakuje go nie tylko na boisku ale przede wszystkim jako przyjaciela wspominał kolegę Andrzej Kowalczys.

 

Wieczorem w kościele św Mikołaja u gdańskich Dominikanów ojciec Ludwik Wiśniewski - duchowy przewodnik Arkadiusza Rybickiego i duszpasterz Ruchu Młodej Polski odprawił mszę świętą.

Na Placu Kobzdeja w centrum Gdańska zapalono 96 zniczy upamiętniających wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej. (rg, Anna Rębas)

aram3aram

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Blogi RG | Dziennikarze
Wodzimierz Raszkiewicz
Wraszenia.
Zapraszam na mojego bloga.
Wodzimierz Machnikowski
Na fali.
Zapraszam na mojego bloga.